Поиск по сайту:
 
Наши услуги:
 

Дизайн квартиры
Дизайн дома
Дизайн офиса
Интерьер по Фен-Шуй
 
Декоративная отделка
Декоративная штукатурка
Венецианская штукатурка
Художественная роспись
 
Ремонтно-отделочные работы
Косметический ремонт
Капитальный ремонт
Евроремонт
Домашний мастер
 
Сварочные работы
Металлические ворота
Металлические заборы
Решетки на окна
Перила, ограждения
Навесы, козырьки
Вынос балконов
 
Фасадные и кровельные работы
Утепление фасадов
Ремонт мягкой кровли
 
 

Принципи виготовлення сходів та їх монтажу

Виготовлення сходів від Авангард-МайстраВиготовлення та монтаж сходів не є особливо важким завданням, але вимагає попереднього проектування, де особливу увагу слід зосередити на проведенні ретельних вимірювань та правильному виборі матеріалів.Хоча існує багато різновидів та варіантів внутрішніх та зовнішніх сходів, їхнє виготовлення багато у чім дуже подібне.

Перше, що треба зробити до початку виготовлення сходів, це визначитись з місцем розташування сходової конструкції та самим типом сходів. Після цього можна починати розрахунки, найважливішими з яких є визначення кількості маршів та розмірів сходової конструкції. Відповідні розрахунки цих та інших параметрів можна зробити з допомогою онлайн-калькуляторів.

Коли визначено усі необхідні параметри, час приступати до вибору відповідних матеріалів. Залежно від умов та потреб для виготовлення сходів застосовуються різні матеріали. Якщо, наприклад, сходи встановлюються в місці, де підвищений рівень вологи, то матеріалом для їхнього виготовлення може слугувати або пресована деревина, або ж стійке до вологого середовища натуральне дерево, таке як тик чи кедр. Хоча вибір матеріалу часто продиктований бюджетом, ні в якому разі не слід нехтувати його фізичними властивостями.

При будівництві сходів не забувайте про перила. Для безпеки і стійкості перила мають бути присутні по всій довжині сходів для попередження падіння. Перила слід розташовувати на рівні, що є зручним для середньої на зріст дорослої людини, до того ж їх треба належним чином прикріпити до стіни або ж до вертикальних стійок несучого елементу сходового маршу.

Щоб б там не було, перила мають бути міцними та зробленими з такого матеріалу, який може витримати тиск та вагу дорослої людини. Проте, зауважимо, що наявність нестійких перил становить більшу небезпеку, ніж взагалі їхня відсутність, отже слід переконатись у тому, що цей компонент сходів закріплено надійно. 

Після того, як сходи збудовано, перевірте безпеку кожної сходинки. Іноді буває необхідність покращити зчеплення зі сходинкою з допомогою використання матеріалів, які збільшують силу тертя або ж нанесенням фарб, що утворюють рельєфну текстуру та спеціально призначені для покриття ганків та балконів. Це має особливе значення, якщо на сходах накопичується волога або намерзає лід. Нанесення лаку або водостійкого покриття також є непоганою ідеєю – особливо у випадку зовнішніх сходів, які регулярно зазнають впливу інтенсивного людського руху та шкідливого зовнішнього середовища.

Рекомендації надані

7.02.2014

 
     
  При полном либо частичном копировании материалов сайта, ссылка на vista.kiev.ua обязательна  
      vista.kiev.ua © Все права защищены Разработка сайта: VISTA